Визначені кандидатури студентів на отримання іменних стипендій

13 червня 2012

Цьогоріч іменні стипендії органів державної влади отримуватимуть 12 спудеїв Національного університету «Острозька академія».

Іменна стипендія Президента України:

1. Дарина Киричок — студентка спеціальності «Українська мова та література» гуманітарного факультету;
2. Наталія Затишна — студентка спеціальності «Психологія» факультету політико-інформаційного менеджменту.

Іменна стипендія Верховної Ради України:

1. Вадим Тимейчук — студент спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету.

Іменна стипендія Кабінету Міністрів України:

1. Оксана Мазурук — студентка Інституту права ім. І. Малиновського;
2. Юрій Процик — студент факультету романо-германських мов.

Іменна стипендія ім. М. Грушевського:

1. Анастасія Лопанова — студентка спеціальності «Країнознавство» факультету міжнародних відносин.

Іменна стипендія Рівненської облдержадміністрації:

1. Катерина Газізянова — студентка спеціальності «Журналістика» гуманітарного факультету;
2. Анастасія Пшевлодська — студентка спеціальності «Політологія» факультету політико-інформаційного менеджменту;
3. Ольга Жовтяк — студентка спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету;
4. Віталій Шевчук — студент Інституту права ім. І. Малиновського;
5. Володимир Савчук — студент факультету романо-германських мов;
6. Марія Горбова — студентка спеціальності «Міжнародні відносини» факультету міжнародних відносин.