Провідні науковці відвідали Острозьку академію

28.05.2012

Кафедру гендерних досліджень та кафедру культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» 24 травня відвідали доктор Гелена Зоргдрагер (професор систематичної теології та гендерних досліджень Протестантського теологічного університету, м. Лейден, Нідерланди) та Аліція Хрін (координатор із авторських прав та дозволів видавництва «Свічадо», м. Львів). Зустріч була присвячена обговоренню діяльності кафедри гендерних досліджень та знайомству із історією та діяльністю Острозької академії.

Під час візиту доктор Гелена Зоргдрагер відвідала музеї, галерею та бібліотеку академії, ознайомилась із діяльністю методичного кабінету кафедри гендерних досліджень та кафедри культурології та філософії. Були обговорені актуальні питання, що стосуються діяльності православної та протестантської церков в Україні, наукового стану розвитку гендерних досліджень, особливостей впровадження гендерної теорії в сучасній соціокультурній ситуації.

Пані Гелен презентувала для завідувача кафедри гендерних досліджень Марії Петрушкевич збірку наукових розвідок «The Family on the Frontline (Crisis of Family and the Role of Mission: Theological and Practical Reflections in a Protestant — Orthodox Dialogue)».

Гості високо оцінили наукову та культурну діяльність Острозької академії а також обмінялися інформацією про наукові проекти та конференції на найближчий час. Зокрема, пані Гелен відзначила: «It was a pleasure and a privilege to meet with you and to get introduced to Ostroh Academy. I went home with great impressions of an excellent university with a vibrant energy and high academic quality. Thank you so much for the warm welcome and acquaintance!».

Провідні науковці відвідали Острозьку академію Провідні науковці відвідали Острозьку академію Провідні науковці відвідали Острозьку академію