На базі Острозької академії створили локальний комітет Міжнародної асоціації Студентів політичної Науки

21 травня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» створено локальний комітет Міжнародної асоціації Студентів політичної Науки. Сертифікат підтверджує, що Школа політичної аналітики «Поліс» є членом Українського відділення Міжнародної Асоціації студентів політичної науки. Головою обрали студента другого курсу спеціальності «Політологія» Олександра Бублика.

Зазначимо, що Школа політичної аналітики «Поліс» — це студентсько-викладацька організація, що діє при факультеті політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія». Вона була заснована з ініціативи Андрія Рибака в 2006 році, який зараз займає посаду декана факультету політико-інформаційного менеджменту. Метою діяльності Школи є здобуття студентами практичних навичок дослідження та аналізу суспільно-політичних процесів в Україні.

До основних форм діяльності Школи належать оприлюднення дайджестів новин; розробка та презентація аналітичних доповідей, що стосуються тих чи інших аспектів соціально-економічного та політичного життя в Україні; підготовка матеріалів аналітичного характеру, присвячених актуальним подіям та проблемам внутрішньої політики держави; проведення круглих столів, засідань, конференцій та обговорення явищ і процесів суспільно-політичного життя, вироблення рекомендацій суб’єктам політичної діяльності; взаємодія з політичними партіями, громадськими організаціями, аналітичними центрами з метою обміну інформацією, накопичення досвіду, реалізації спільних проектів тощо.