В Острозькій академії відбувся Фестиваль соціальних проектів

18 травня 2012

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності традиційно провела Фестиваль соціальних проектів. 17 травня студенти мали можливість показати власне бачення найважливіших суспільних проблем і запропонувати альтернативні шляхи їхнього вирішення. Студенти третього курсу представили десять проектів з різними темами та ідеями. Наприклад, автори проекту «Прийми особливу дитину у свій світ» розробили комплекс реабілітаційних та освітні заходів, що сприяли б інтеграції людей з обмеженими можливостями у повноцінний світ.

Учасників та гостів Фестивалю привітала проректор з навчально-виховної роботи, професор Руслана Каламаж: " Сьогодні суспільство звикло чекати, аби хтось вирішив за нас нашу проблему. Не всі усвідомлюють, що це неправильно. Факультет політико-інформаційного менеджменту з кожним роком зростає у сфері соціальної реклами і проектів. Хочеться, аби ваші проекти знайшли своє практичне втілення".

Увагу журі у складі завідувача та викладачів кафедри привернули проект «Турпохід «Щасливе дитинство», проекти створення спортивного майданчика та відновлення Острозької синагоги.