Становлення та розвиток фінансової системи України обговорили на Всеукраїнській конференції в Острозі

18 травня 2012

Упродовж 18-19 травня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася Х ювілейна всеукраїнська конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток». Участь у конференції взяли науковці з Острога, Ірпіні, Дубна, Тернополя, Кривого рога, Луцька, Полтави, Рівного, Чернігова, Дніпропетровська, Кіровограда, Києва, Донецька, Львова та Житомира. Також був представник Національної академії державного управління при Президентові України.

Пленарне засідання розпочалося привітанням ректора Острозької академії, професора Ігоря Пасічника, який звернув увагу на проблеми сучасної економіки та важливість проведення таких обговорень задля якісних змін фінансових процесів сучасності.

Робота конференції почалася доповіддю проректора з наукової роботи Національного університету державної податкової служби України, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук Людмили Тарангул. Професор проаналізувала переваги та недоліки бюджетно-податкового стимулювання національної економіки.

Учасники конференції працювали в рамках засідання шести секцій: «Реформування бюджетної та податкової системи України», «Фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України», «Фінансові аспекти соціальної політики держави», «Сучасні тенденції розвитку фінансового ринку», «Обліково-аналітичне забезпечення ресурсного потенціалу суб’єктів господарської діяльності» та «Математичні моделі та інформаційні технології у фінансах».