Рекреація – 2012 відбулася!

17 травня 2012

Традиційно наприкінці навчального року студенти та викладачі Національного університету «Острозька академія» зібралися на спортивно-мистецькому святі «Рекреація».

Студентська рекреація сягає ще традицій, які існували в Острозькій академії у XVI столітті. Перед закінченням навчального року та перевіркою здобутих знань, спудеї Волинських Афін намагалися розважити викладачів. Вони розігрували різноманітні гумористичні сценки, влаштовували змагання, конкурси тощо. Сьогодні свято рекреації в Острозькій академії перетворилося на яскраве шоу, що поєднує в собі азарт спортивних змагань із естетикою творчих номерів.

Цьогоріч гостями свята стали начальний управління з питань фізичної культури і спорту Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України в Рівненській області Ярослав Тучак, заступник мера міста Острога з гуманітарних питань Ольга Логвин, перший заступник мера міста Острога Віталій Ундір та начальник відділу молоді, спорту і туризму Острозької райдержадміністрації Дмитро Білюк.

Гості та ректор Острозької академії Ігор Пасічник нагороджували команди переможців щорічної спартакіади «Здоров’я», перше місце в якій посів гуманітарний факультет. Також ректор вручив приз переможцям щорічного змагання з футболу «Кубок ректора» — команді Інституту права ім. І. Малиновського.

Учасників «Рекреації — 2012» розважав дитячий танцювальний колектив «Джайв», який за виступ отримав солодкі подарунки від ректора Острозької академії.

Рекреація – 2012 відбулася! Рекреація – 2012 відбулася!