Виставка, присвячена Тарасові Шевченку

11 травня 2012

У підземній галереї Острозької академії відкрилася виставка «Т. Шевченко в радянському образотворчому мистецтві» з приватної колекції Сергія Гнатюка (колекціонер з міста Ізяслава). На виставці представлені роботи радянських художників (60-70-ті рр.), темою якої є портрети Т. Г. Шевченка.

В окремих вітринах представлена виставка «Кольоровий Кобзар Т. Шевченка», автором якого є художник Олександр Лаворик (місто Гоща). Художник відслідкував, які кольори Шевченко згадує у своїх віршах, відтворивши таким чином кольорову гаму усього Кобзаря, і, відповідно, створив кольорову біографію самого Т. Шевченка.

Виставка, присвячена Тарасові Шевченку Виставка, присвячена Тарасові Шевченку