Всеукраїнський вебінар із сімейного права

11 травня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 10 травня відбувся перший всеукраїнський вебінар із сімейного права.

Крім спудеїв Острозької академії учасниками заходу були студенти із Києва, Донецька та Одеси. Організатором заходу виступила Ліга студентів АПУ, місцевим координатором — Рівненський обласний осередок Ліги студентів АПУ. Експертом вебінару була Ганна Вронська, керуючий партнер ЮФ «Вронський, Вронська та партнери».

Протягом вебінару, темою якого був шлюбний контракт, учасники обговорили чимало гострих питань щодо його укладення та розірвання.