В Острозькій академії грав скрипаль-віртуоз Василь Попадюк

11 травня 2012

Мистецько-творчі вечори відомих особистостей вже стали традиційними в Острозькій академії. Десятого травня студенти та професорсько-викладацький склад університету мали можливість насолоджуватися геніальною грою відомого скрипаля, засновника гурту PapaDuke Василя Попадюка, який уже 17-ий рік живе в Канаді й активно пропагує українську музику серед світової спільноти. Переможець знаменитого конкурсу «Америка має талант» у всіх інтерв’ю та виступах неодноразово стверджує, що відчуває себе винятково українцем, що, виїжджаючи до Канади у важкі 90-ті роки, твердо знав, що повертатиметься в Україну, робитиме все можливе, аби піднести українську музику на вищий рівень.

Граючи музику у стилях world music, latino, gypsy, jazz, Василь Попадюк завжди намагається додати щось своє до композиції, щось, що має нотки українськості. Останнім часом гурт експериментує із етномузикою, до будь-яких творів пише власні аранжировки, надаючи їм індивідуального звучання. За його словами, інтерес до всього українського величезний, а тому у Канаді він почуває себе українцем навіть більше, аніж тут — у нашій державі.

Віртуозною грою Василя Попадюка в Острозькій академії насолоджувалися майже годину. За цей час кожен мав можливість побачити і почути не з підручникової теорії, що таке геніальність. Ректор академії Ігор Пасічник щиро подякував гостям за незвичайний мистецький вечір. Петро Мага та Олексій Хохльов отримали екземпляри енциклопедичного видання «Острозька академія». Василю Попадюку Ігор Демидович подарував Острозьку Біблію, долучивши його до найкращих друзів академії, які сприяють її духовному та мистецькому розвитку.

В Острозькій академії грав скрипаль-віртуоз Василь Попадюк В Острозькій академії грав скрипаль-віртуоз Василь Попадюк В Острозькій академії грав скрипаль-віртуоз Василь Попадюк