Петро Кралюк – переможець у номінації «Гордість Волині»

03 травня 2012

У номінації «Гордість Волині» щорічної премії «Людина року Волинського краю» переміг доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, перший проректор Національного університету «Острозька академія» Петро Кралюк. Нагородження номінантів відбулося 29 квітня у Волинському облмуздрамтеатрі.

Нагадаємо, що Петро Михайлович відомий не лише, як науковець, а й сучасний письменник. З-під його мистецького пера вийшла низка художніх творів, у яких червоною стрічкою постають невідомі сторінки життєпису острозьких просвітників кінця XVI-початку XVII століть. Зокрема, це книги «Діоптра» (2007), «Новий апокриф» (2008), «Реліквія» (2010), «Шестиднев або Корона дому Острозьких» (2010), «Княжими шляхами Волині. Віднайдення раю» (2010), «Блага вість од княгині Жеславської. Історія Пересопницького Євангелія» (2011), «Ян Лятос: ренесансна філософія та наука на українських землях» (2011) та ін.