Тиждень економічного факультету в Острозькій академії

28.04.2012

Цього тижня, із 23 по 27 квітня, в Острозькій академії під гаслом «Розфарбуймо наше майбутнє!» проходить святкування Тижня економічного факультету.

Кольорове святкування розпочалося із акції-привітання НаУОА від студентів економічного факультету, що зустрічали викладачів і студентів із хлібом та сіллю при вході до університету. Урочисте відкриття Тижня факультету відбулося на великій перерві в академічному парку, коли декан Людмила Козак розрізала символічну стрічку та привітала усіх зі святом. Родзинкою першого святкового дня стала презентація творчого надбання студентів економічного факультету — збірки поезій «Ангели не сплять», співавторами якої цьогоріч стали ще й викладачі факультету Юлія Харчук та Олександр Харчук. Представлення збірки стало майже казковим, адже завітали до актової зали не тільки студенти та викладачі, а й ангели. Автори поезій декламувала свої вірші під акомпанемент фортепіано та гітари та чудові пісні у виконанні економістів. А завершився перший святковий день Тижня економічного факультету фізкультпривітом. Викладачі та студенти змагалися за право бути чемпіонами із мініфутболу. У вівторок економісти влаштували акцію для дітей із неблагополучних сімей Острозького району під назвою «Подаруй радість». Зустріч із дітками відбулася у міському Будинку школяра. Усі спілкувалися, малювали, співали та танцювали, знайшли собі друзів та обмінялися подарунками. Студенти подарували дітям іграшки та канцелярське приладдя, а діти у відповідь — свої малюнки.

Святкова середа розпочалася із ярмарку «Умілі ручки», на якому викладачі та студенти економічного факультету демонстрували та продавали свої творчі роботи. Продовженням урочистостей в академічному парку став караоке-конкурс «Співай, якщо зможеш», де всі охочі дивували своїми талантами гостей свята.Цього ж дня відбулася презентація світових здобутків соціальної реклами, де зібралася студентська молодь, щоб насолодитися шедеврами рекламного мистецтва та обговорити важливість та перспективи соціальної реклами в Україні.

Традиційно у четвер економісти провели феєричний концерт «Інтенсивний курс з Економіки». Святкування не обійшлося без яскравих талантів викладачів та жартів студентів економічного факультету. Усі бажаючі прослухали «інтенсивний курс з економіки» всього за декілька годин у студентському клубі та ще й пригостилися смачним святковим тортом.

Останній день насиченого та яскравого Тижня економічного факультету минув у дусі спортивного азарту. Конкурс-змагання «Ігри інтелекту», на якому знову зустрінутьсястудентсько-викладацькі команди, став останнім штрихом у створенні кольорового настрою тижневих розваг.

Тиждень економічного факультету в Острозькій академії Тиждень економічного факультету в Острозькій академії  Тиждень економічного факультету в Острозькій академії