28 квітня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 27 квітня відбулося підписання угоди про співпрацю між факультетом політико-інформаційного менеджменту та Віктором Пражмовським — директором програм Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Предметом договору була розробка та впровадження комплексу спільних заходів, спрямованих на поглиблення інтеграції освіти з підприємницькою та благодійною діяльністю через посилення економіко-управлінської підготовки фахівців, орієнтованої на потреби ринку. Головна мета угоди — посилення ролі практичної підготовки як складової навчального процесу, набуття студентами досвіду самостійного прийняття управлінських рішень.

Віктор Анатолійович наголосив на тому, що під час навчання важливо отримати не тільки теоретичну, але і практичну базу знань, умінь та навичок. Адже тепер роботодавці зазвичай цікавляться останнім аспектом, беручи на роботу молодих працівників. Таким чином студенти матимуть практику роботи у громадських організаціях та частково у комерційній сфері.

Після офіційної частини Віктор Пражмовський прочитав студентам лекцію присвячену фандрайзингу та управлінню проектами.

Угода про співпрацю Острозької академії з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких Угода про співпрацю Острозької академії з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких