Безкоштовні екскурсії для студентів від ректора Ігоря Пасічника

26 квітня 2012

Національний університет «Острозька академія» відомий в Україні під брендом якісної вищої освіти, побудованої на досвіді століть. Окрім ґрунтовної фахової підготовки тут також вибудувана система цінностей та пріоритетів, не останнє місце серед яких займає здоровий спосіб життя.

Ректорат Острозької академії уже не перший рік веде практику заохочення тих студентів, які відмовилися від шкідливих звичок. За це академічна група отримує у подарунок поїздку в те місто України, яке обирає сама. За умовами такого своєрідного гранту, кожен студент групи повинен підписати документ, в якому він засвідчує, що веде здоровий спосіб життя і не має жодних шкідливих звичок.

Цьогоріч на безкоштовні екскурсії поїдуть групи Р-11, У-11 та Е-42. Ректор Острозької академії Ігор Пасічник висловлює сподівання, що ці групи стануть хорошим прикладом для інших і наступного року переможців буде більше.