Експерти «Європи у валізі» зустрілися із студентами Острозької академії

26 квітня 2012

У рамках реалізації програми-діалогу «Європа у валізі», спрямованої на пожвавлення дискусії щодо Європи в усіх регіонах України, 24 квітня група делегованих молодих експертів завітала до Національного університету «Острозька академія». Мета цього візиту передбачала продовження інформаційно-просвітницької кампанії щодо трансформаційних процесів, які відбуваються на теренах Євросоюзу, європейських цінностей та української європерспективи.

До складу німецько-польсько-української команди спеціалістів з питань Європи, які цьогоріч зустрілися зі студентами Острозької академії, увійшли Марсель Левіцькі (студент факультету політичних наук, близькосхідних студій та міжнародного права Університету ім. Людвіга Максиміліана, м. Мюнхен, ФРН), Роберт Хакенфорт (студент факультету східноєвропейських студій Вільного Університету Берліну, ФРН), Моніка Ружальська (координатор проектів Фундації польсько-німецької співпраці, м. Варшава, Польща), Бартломей Русін (аспірант факультету політичних наук та міжнародних відносин Ягелонського Університету, м. Краків, Польща), Оляна Валігура (координатор проектів Міжнародного енергетичного центру ім І.Люндіна Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина, м. Київ, Україна) та Віта Базан (асистент проектів Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, м. Київ, Україна).

Зазначимо, що проект «Європа у валізі» вже п’ятий рік поспіль успішно втілюється у життя за сприяння Фонду Конрада Аденауера, Фонду Роберта Боша, Європейської Академії Берліну та Польської Фундації Роберта Шумана у співпраці з Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва. Чимало українських студентів уже побували закордоном, будучи учасниками різноманітних програм освітньо-волонтерського спрямування.

Експерти «Європи у валізі» зустрілися із студентами Острозької академії Експерти «Європи у валізі» зустрілися із студентами Острозької академії