Проблеми виховання сучасної молоді обговорили в Острозькій академії

25 квітня 2012

У стінах Острозької академії 24-25 квітня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання молодого покоління. Вітчизняний і зарубіжний досвід», у якій взяли участь викладачі Науково-дослідницького центру змісту і форм курсів духовно-морального спрямування Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Центру європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська академія», Лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Місійного відділу благодійної організації «Церква в дії» (Нідерланди), Громадської організації «Філокалія» (Молдова) і, звичайно, Національного університету «Острозька академія».

Учасників конференції привітав декан гуманітарного факультету Василь Жуковський. Наголосивши на важливості та необхідності вивчати предмети морально-духовного спрямування у навчальних закладах України, Василь Миколайович розпочав і перше пленарне засідання доповіддю під назвою «Актуальність і концептуальні засади створення Асоціації педагогів з предметів духовно-морального спрямування (на основі християнської етики)».

Загалом, учасники конференції обговорили досвід та концепції виховання молоді у різних країнах, дехристиянізацію сучасної Європи та важливі уроки, які світ може дати Україні й Україна світу.