Майстер-клас від Лариси Івшиної студентам спеціальності «Журналістика»

25 квітня 2012

Інформаційний партнер Національного університету «Острозька академія» щоденна всеукраїнська газета «День» 26-27 квітня у Львові представить свою Фотовиставку «День-2011» та нову ініціативу видання — проект «Самоосвіта online».

Відвідувачі виставки побачать 150 найкращих фоторобіт, які надійшли до редакції у рамках щорічного Фотоконкурсу. Крім того, Лариса Івшина візьме участь у щорічній студентській конференції «Українські мас-медіа: традиції та виклики сьогодення», де проведе майстер-клас усім студентам, які вивчають журналістику.

Участь у цій конференції візьмуть також студенти першого курсу спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія». Із доповіддю «Молодіжний вектор крізь призму матеріалів газети „День“» виступить Ольга Гуртовенко, а Леся Хом’як доповідатиме на тему «Формування національного міфу на шпальтах газети „День“». За час співпраці Острозької академії та газети «День» видання, крім інтелектуального потенціалу, який пропонує читачам, стало предметом наукових зацікавлень. Студенти досліджують мову газети, політологічні аспекти, економічні, соціологічні та культурні.

Ті ж, хто не потрапить на жодну із зустрічей, зможуть поспілкуватися з головним редактором «Дня» завдяки місцевим медіа, зокрема радіо «Незалежність», 27 квітня о 13.45.

Онлайн-трансляцію відкриття виставки та презентацію нових ініціатив «Дня» дивіться на сайті газети.