Театральна студія «Дивись!» вкотре демонструє свої таланти

24 квітня 2012

Уже традиційно студенти та викладачі Острозької академії мали змогу переглянути вистави університетської театральної студії «Дивись!». 19 квітня її учасники підготували серію театральних уривків, п’єс-хвилинок та пантонім, об’єднаних однією ідеєю, під назвою «Легенда про НЬОГО». Тетяна Муляр, Юлія Костровська, Віра Хом’як, Ярослав Лепявко, Валентин Олексюк та інші намагалися показати глядачам психологію сучасного чоловіка, його поведінку, механізми мислення, дії у різних ситуаціях. За словами керівника студії Надії Віконської, серія коротких театральних сцен мала на меті вивести своєрідну формулу ідеального представника сильної половини людства, хоча для кожного глядача вона б мала вималюватися по-різному.