Скрипка та поезія гармонійно поєдналися у «Подорож»

12 квітня 2012

У парку біля наукової бібліотеки Острозької академії 11 квітня представили авторський проект «Подорож» поет Олександр Чекмарьов та музикант Андрій Сачева.

Всі охочі мали можливість насолодитися нестандартним читанням поезії під акомпанемент скрипки. Автори готували цей проект півроку. Зовнішній вигляд хлопців, аксесуари, навіть погода гармонійно довершували їхній виступ.

Як зазначають автори проекту: «Ми називаємо це дійство виставою, оскільки монолог доповнюється і театральними елементами, і музичним супроводом. Слова та музику пишемо самі. Маємо іще творчі задуми та плани, тому не зупинятимемось на досягнутому».

Олександр та Андрій вже виступили з цим проектом у Хустові, Рівному, Києві та Чернігові, а у планах — відвідати ще Харків та Чернівці.

Наприкінці виступу охочі могли придбати музичний диск Андрія Сачеви «Grafika».

Скрипка та поезія гармонійно поєдналися у «Подорож» Скрипка та поезія гармонійно поєдналися у «Подорож»