На Міжнародній конференції в Білорусії Україну представляла Острозька академія

11 квітня 2012

Викладачі та студенти Національного університету «Острозька академія» взяли участь у VI Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Науковий потенціал молоді — майбутньому Білорусії», яка проходила шостого квітня у Поліському державному університеті (місто Пінськ).

Представники Острозької академії були єдиною найчисельнішою делегацією учасників конференції з України у складі студентів четвертого курсу економічного факультету Вадима Тимейчука, Віталії Яремко, Анни Цимбалюк, Юрія Каліщука, Руслана Кота, Ольги Курдаєвої, Тараса Рейтеровича, Олександра Петрощука та викладача кафедри фінансів Юлії Харчук.

Юлія Харчук взяла участь у пленарному засіданні, виступивши із доповіддю, у якій висвітлила ключові аспекти наукової роботи студентів економічного факультету Національного університету «Острозька академія» та особливості їх мотивації до навчання.

За результатами роботи чотирнадцяти секцій студенти Острозької академії отримали сім дипломів за найкращі наукові доповіді, з яких три дипломи першого ступеня, один — другого ступеня та три — третього ступеня.