Національний студентський союз зібрався в Острозькій академії

10 квітня 2012

IV міжнародний форум органів студентського самоврядування з 6 по 8 квітня проходив у місті Острозі. Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» спільно з Національним студентським союзом уже четвертий рік поспіль організовує цей захід.

Упродовж трьох днів понад 50 представників від органів студентського самоврядування з різних регіонів України обговорювали шляхи покращення роботи студентських організацій, заслухали від президії звіт про роботу Національного студентського союзу, вирішували проблеми організації та функціонування студентських рад.

Форум — це також нагода поспілкуватися із головами ОСС інших університетів, дізнатися про специфіку та організацію їхньої роботи. Спілкуючись, учасники форуму обмінювалися досвідом роботи різних студентських рад.

Учасники форуму також зробили свій внесок в обговоренні щодо укладання посібника органів студентського самоврядування, його форми та змісту. Упродовж роботи Конгресу Національного студентського союзу учасники запропонували теми, які увійдуть у майбутнє видання, що своєю чергою дозволить охопити більший інформаційний діапазон, розкрити кожне окреме питання з урахуванням різних думок.

Упродовж трьох днів в Острозькій академії панувала особлива атмосфера, оскільки тут зібралися з усієї України студентські лідери, які переймаються важливими питаннями ОСС. Міжнародний форум органів студентського самоврядування вкотре довів, що студентство — це перспективна сила та розум майбутнього України.

Національний студентський союз зібрався в Острозькій академії Національний студентський союз зібрався в Острозькій академії