Студенти-правники – у десятці кращих

04 квітня 2012

Студентки третього курсу Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» Ірина Гутнік та Юлія Вейна взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство».

Змагання проходили 28-30 березня у Національному Університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Олімпіада проводилася в два тури: командний та індивідуальний. За результатами командного туру було визначено 30 студентів з найкращим рейтингом (в тому числі і студенти Острозької академії), які стали учасниками індивідуального туру. Варто також зазначити, що за результатами командного туру було визначено рейтинг команд-учасників і серед 57 команд з усієї країни команда НаУОА зайняла 6 місце.