Правники перемогли у Всеукраїнських студентських змаганнях з господарського права

31 березня 2012

Студенти Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» Віктор Черниш та Максим Федоров посіли перше місце у ХІІІ Всеукраїнських змаганнях з господарського права та процесу ім. професора С. З. Михайліна.

Змагання проходили 30-31 березня у Донецькому національному університеті на базі економіко-правового факультету. За результатами інтелектуального поєдинку, студенти-правники Острозької академії здобули перемогу в номінації «Кращий позивач». Крім цього, Віктор Черниш переміг у номінації «Кращий оратор».

За ґрунтовну підготовку до участі у змаганнях студенти висловлюють щиру подяку усім викладачам Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА.