День культуролога в Острозькій академії

29 березня 2012

В Острозькій академії 23 березня з ініціативи студентів і викладачів кафедри культурології та філософії відбулися урочисті заходи, присвячені Дню культуролога.

У рамках заходу діяли виставки дитячих світлин викладачів, фотовиставки першого випуску спеціальності «культурологія» та студентських груп «Культура має бути культурною» , а також виставка мистецьких фоторобіт «Острозька академія очима культурологів».

У підземній галереї Острозької академії експонувалися малюнки, виконані олівцем, студентки п’ятого курсу спеціальності «культурологія» Уляни Трохимчук та колекція ляльок-мотанок магістрантки культурології Оксани Ковальчук. Крім цього, протягом дня тривала благодійна акція «Крилаті мрії» на лікування студентки Острозької академії. На студентському радіо лунали привітання з Днем культуролога від представників професорсько-викладацького складу кафедри культурології та філософії НаУОА.

День культуролога в Острозькій академії День культуролога в Острозькій академії День культуролога в Острозькій академії