В Острозькій академії підбили підсумки Всеукраїнського студентського конкурсу з історії

28 березня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 27 березня відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з історичних наук. Близько 30 кращих учасників, попередньо рекомендованих до участі у конференції, презентували свої дослідження. Роботи розподілялися за чотирма секціями: «Давня та нова історія України», «Новітня історія України», «Всесвітня історія» і «Джерелознавство та історіографія». Тематика робіт вражає різноманітністю: від «Повсякденне життя української інтелігенції в Галичині кін. ХІХ — поч. ХХ ст.» до «Київська астрономічна обсерваторія університету Св.Володимира (1830 — 1860-ті рр.): передумови виникнення та початковий етап наукової діяльності».

«Свого часу В’ячеслав Липинський наголошував на тому, що ми повинні вивчати історію не лише українського народу, а й історію української державності. — говорить проректор з наукової роботи Острозької академії, професор Петро Кралюк. — Елітарна частина соціуму та її діяльність часто залишаються на периферії історичної пам’яті. Так сталося з багатьма феноменами української минувшини. Тому ми повинні прикладати максимум зусиль, аби повернути вагому історичну спадщину».

Завідувач кафедри історії НаУОА, професор Володимир Трофимович побажав учасникам плідних дискусій і важливих висновків.

Результати підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з історичних наук можна побачити тут.

В Острозькій академії підбили підсумки  Всеукраїнського студентського конкурсу з історії В Острозькій академії підбили підсумки  Всеукраїнського студентського конкурсу з історії