В Острозькій академії вивчатимуть іноземні мови за ейдетичними методиками

23 березня 2012

На кафедрі англійської мови та літератури факультету романо-германських мов 22 березня провели семінар на тему «Методи ейдетики під час вивчення іноземних мов». Семінар відбувся за участі провідних регіональних тренерів з ейдетики Наталії Дерябіної та Ірини Антошко.

Відвідати практичний семінар мали змогу всі охочі викладачі та студенти Національного університету «Острозька академія», які зацікавленні у вивченні та застосуванні методики запам’ятовування, що базується на використанні ейдетичного сприйняття інформації, зокрема під час вивчення іноземної мови.

В Острозькій академії вивчатимуть іноземні мови за ейдетичними методиками В Острозькій академії вивчатимуть іноземні мови за ейдетичними методиками