Презентація програм UNITER та «Школа фондів громад»

21 березня 2012

За сприяння факультету політико-інформаційного менеджменту у Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація програм UNITER та «Школа фондів громад». Студентів ознайомили із програмою грантів для громадських організацій, які є активними учасниками суспільного процесу та зацікавлені у власному організаційному розвитку.

Представники програм розповіли про можливість системної різносторонньої підтримки з боку програм: навчання у галузі діяльності громадських організацій, очне та дистанційне консультування в роботі, часткове фінансування у вигляді грантової підтримки на початковому етапі створення та становлення організації, стажування у діючих фондах громад в Україні та за кордоном, сприяння встановленню партнерства та мережування з фондами громад України та інших країн.

Подібні проекти відкривають широкі можливості перед громадськими діячами та сприяють реалізації їх проектів.

Презентація програм UNITER та «Школа фондів громад» Презентація програм UNITER та «Школа фондів громад» Презентація програм UNITER та «Школа фондів громад»