21 березня 2012

На запрошення кафедри міжнародної мовної комунікації факультету романо-германських мов 19 березня Національний університет «Острозька академія» відвідала методист Cambridge University Press Катерина Мамула. Гостя прибула з метою провести для викладачів та студентів семінар на тему: «Використання мультимедійних технологій в аудиторіях для вивчення англійської мови». Окрім того, Катерина Мамула презентувала нові видання сучасних навчальних матеріалів видавництва Heinle CENGAGE Learning, які, на думку завідувача кафедри міжнародної мовної комунікації Галини Крайчинської, є дуже ефективними у вивченні іноземної мови. За її словами, завдяки своєму актуальному тематичному наповненню та прогресивним методикам вивчення мови ці видання користуються попитом серед викладачів та студентів.

Наприкінці семінару Катерина Мамула подарувала кафедрі міжнародної мовної комунікації спеціальні каталоги іноземної літератури, які допомагають визначатися з потрібними навчальними матеріалами.

Цього ж дня кафедра індоєвропейських мов провела семінар за участі представників видавництва іноземної літератури «Cornelsen». Представники видавництва «Cornelsen» планують знову приїхати у Національний університет «Острозька академія» на VI міжнародну науково-практичну конференцію «Міжнародна конференція: мова — культура — особистість», де вони проведуть тематичні семінари і представлять новинки видань іноземної літератури.

Семінари за участі видавництв іноземної літератури на факультеті романо-германських мов Семінари за участі видавництв іноземної літератури на факультеті романо-германських мов