Щорічна конференція «Дні науки» в Острозькій академії

21 березня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 21-22 березня відбуватиметься XVII щорічна наукова викладацько-студентська конференція «Дні науки».

Пленарне засідання конференції розпочнеться 21 березня о 12.00 в актовій залі університету. На відкритті відбудеться презентація енциклопедії «Острозька академія кін. XVI — поч. XVII ст.» та доповідатимуть докторанти: кандидат історичних наук, доцент Віктор Атаманенко, кандидат економічних наук, доцент Людмила Козак, кандидат філологічних наук, доцент Анатолій Худолій. Продовжиться конференція засіданням секцій, які триватимуть у два етапи — 21 і 22 березня. Підбиття підсумків — 22 березня о 17.00.

Конференція «Дні науки» — традиція Національного університету «Острозька академія», започаткована ще у рік його відродження. Свідченням активного наукового життя закладу є постійні перемоги студентів у різноманітних конкурсах та грантах, участь у наукових семінарах та дебатах. За це у 2009 році рішенням Кабінету Міністрів України Національному університету «Острозька академія» було надано статус самоврядного (автономного) дослідницького вищого навчального закладу.