Презентація літературних збірок на факультеті романо-германських мов

20 березня 2012

Спільний доробок студентів та викладачів факультету романо-германських мов — літературну збірку «Одвічні вигуки душі» та збірку віршованих перекладів «Ліричні мотиви» — презентували 19 березня у Національному університеті «Острозька академія».

Символічно захід приурочили відзначенню Дня народження Ліни Костенко, таким чином організатори літературного вечора принагідно долучилися до всеукраїнських святкувань з цієї нагоди.

Упродовж вечора автори, чиї твори увійшли до збірок, декламували власну поезію та віршовані переклади під музичний супровід. Як зазначили організатори заходу, власні студентські твори, а також літературні роботи викладачів, написані українською, російською, англійською і німецькою мовами, охоплюють широкий тематичний спектр. До літературної збірки «Ліричні мотиви» увійшли україномовні переклади поезії німецьких літературних класиків, окрім того, збірка вміщує переклади пісень сучасних німецьких музичних гуртів. Примітно, що всі автори антології перекладів — учасники студії перекладу «Lorelei» під керівництвом викладача кафедри індоєвропейських мов Олександра Кравця.

Видання та презентація літературних збірок для більшості студентів факультету романо-германських мов стали творчим дебютом. Наприкінці вечора усі письменники-початківці отримали примірник зі своїми творами у подарунок.

Презентація літературних збірок на факультеті романо-германських мов Презентація літературних збірок на факультеті романо-германських мов