Студенти-політологи – члени Міжнародної асоціації студентів політичної науки

19 березня 2012

Учасники школи політичної аналітики «Поліс», що діє у Національному університеті «Острозька академія», взяли участь у ІІ Національному конвенті Міжнародної асоціації студентів політичної науки. Організація працює над об’єднанням студентів, які вивчають політичні науки та суміжні із ними соціальні й природничі дисципліни. Асоціація діє у більше, ніж 50 країнах світу, а головними її партнерами є ЮНЕСКО та Європейська комісія.

Острозьку академію на конференції представляли студенти-політологи Національного університету «Острозька академія» — керівник команди Олександр Бублик, Тарас Кушнірук, Аліна Архипенко, Леся Бендюк, Максим Шевчук, Арсен Овдійчук, Володимир Карповець та Юрій Микитюк.

Студент четвертого курсу спеціальності «Політологія» Тарас Кушнірук переміг у секції «Державна політика: Україна та світ». Його доповідь визнали найкращою і вона буде опублікована у журналі «Політичний менеджмент». У результаті засідання Ради правління школу політичної аналітики «Поліс» було прийнято до складу асоціації. Це відкриває перед студентами можливості міжнародної співпраці та спільної роботи над дослідницькими проектами у галузі політичних наук.