78 студентів отримали іменні стипендії від української діаспори

14 березня 2012

Співпраця Національного університету «Острозька академія» та української діаспори триває уже багато років. Цьогоріч стипендію за активну громадську позицію та відмінні успіхи в навчанні отримали 78 студентів.

Стипендіальна комісія Фонду імені Ірени та Олександра Михалюків вручила іменні стипендії шістдесятьом студентам. Стипендії надавав також Фонд родини Ковальських вручив 18 стипендій на відшкодування витрат на додаткові навчальні потреби студентам різних факультетів та спеціальностей.

Кандидати на стипендію повинні відповідати критеріям відбору. Це повинні бути люди із активною громадською позицією та почуттям патріотизму. Вони є активними учасниками навчального, культурного та виховного процесу, відмінно навчаються. Також стипендіальні комісії призначали стипендії уродженцям Волині або нащадкам воїнів УПА.