Студенти-правники знову в авангарді

13 березня 2012

Команда Інституту права ім. І.Малиновського НаУОА у складі студенток п’ятого курсу Тетяни Родоман та Інни Пархомець та студенток-третьокурсниць Юлії Івасів й Оксани Мазурук взяли участь у національному раунді змагань з міжнародного публічного права «Telders International Law Moot Court Competition».

За підсумками письмового туру, що оцінювався журі Лейденського університету (м. Гаага), острозька команда зайняла друге місце. В Одесі за право представляти Україну у фіналі змагань, що проходитимуть у Нідерландах, змагалися шість команд провідних ВНЗ України. Команда Острозької академії посіла почесне третє місце, а студентка Інституту права ім. І. Малиновського Оксана Мазурук перемогла у номінації «Кращий промовець».