Студент-правник переміг у Всеукраїнських змаганнях з кримінального права та процесу

12 березня 2012

Студент четвертого курсу Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА Максим Федоров посів друге призове місце в номінації «Кращий захисник» у VIII Всеукраїнських змаганнях з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови».

Змагання проходили 2-3 березня на базі економіко-правового факультету Донецького національного університету. Метою заходу було практичне застосування студентами знань з кримінального права і процесу, розвиток ораторських знань і вмінь виголошення судових промов, підвищення професійного рівня.

Перегони серед студентів-правників проводилися у два раунди: локальний та національний. На локальному раунді визначалася команда, що буде представляти ВНЗ на національному рівні. Національний раунд проводився у два етапи — півфінальний та фінальний. Змагання відбувалися за фабулою справи, що розроблялася на основі дійсних справ.

Виступи учасників оцінювалися за такими критеріями: глибоке знання всіх фактів і обставин, що викладені у фабулі; знання відповідних норм кримінального і кримінально-процесуального права; вміння повно, логічно та послідовно проводити аналіз доказів; вміння робити висновки, чітко формулювати свою позицію; емоційність, виразність, висока культура промови.

Студент Національного університету «Острозька академія» Максим Федоров за результатами оцінок журі зайняв друге призове місце в номінації «Кращий захисник».