В Острозькій академії школярі демонстрували знання Біблії

03 квітня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 29-30 березня відбулася п’ята Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Участь у ній взяли учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл з 14 областей України — переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування. Під час урочистого відкриття юних учасників вітали організатори та представники журі олімпіади. У вітальному слові один із організаторів, настоятель Студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького, декан гуманітарного факультету Василь Жуковський наголосив, що усі учасники олімпіади є одночасно і переможцями, оскільки намагаються жити за християнськими цінностями.

Учасники мали виконати тестові завдання та продемонструвати ораторські здібності на дебатних турнірах. Наймолодші знавці Біблії мали підготувати та презентувати журі власні творчі доробки.

На урочистому відкритті Олімпіади із вітальним словом виступили доктор філософських наук, професор, перший проректор з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія», член Національної спілки письменників України, заслужений працівник науки і техніки України Петро Кралюк, кандидат філософських наук, заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України Юрій Решетніков, віце-президент Східноєвропейської місії з розвитку Річард Багетт, доктор педагогічних наук, професор риторики, професор Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, академік трьох міжнародних академій, засновник Школи українського красномовства, почесний професор Острозької академії Галина Сагач, доктор педагогічних наук, професор, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» Василь Жуковський.

Переможцями V Всеукраїнської олімпіади стали 44 учасники, які отримали дипломи і подарунки (бібліотечки духовної літератури), а також були відзначені грамотами та заохочувальними призами.

В Острозькій академії школярі демонстрували знання Біблії В Острозькій академії школярі демонстрували знання Біблії В Острозькій академії школярі демонстрували знання Біблії