03 березня 2012

До Острозької академії прибула група викладачів та студентів Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ з метою взяти участь у засіданні круглого столу з питань сучасної сім’ї, проблем та перспектив вирішення, який відбувся третього березня.

Учасники круглого столу виступали із доповідями, що стосувалися актуального питання інтернет-активності серед чоловіків та жінок, важливості релігійності у подружньому житті, любові в Інтернеті та можливості зради через соціальні мережі.

Доцент кафедри педагогічної психології та сім’ї Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ пані Івона Ульфік-Яворська у своїй доповіді висвітлила проблеми, які виникають у сформованих сім’ях. Доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін Острозькій академії, кандидат психологічних наук Оксана Матласевич звернула увагу на роль дошлюбних стосунків у формуванні сім’ї.

Крім викладачів до спілкування на тему сучасних проблем сім’ї долучилися і студенти обох університетів-учасників круглого столу — Національного університету «Острозька академія» та Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ.

Пані Івона Ульфік-Яворська після обговорень зазначила, що успішний шлюб має низку передумов і вимог: «Велике значення в гармонійному шлюбі має виховання та дозрілість до одруження. Людина повинна мати здатність до входження у стосунки та ті особистісні риси, які сприятимуть стосункам у родині. Безпосередньо перед укладанням шлюбу велику увагу потрібно звертати на моральну підготовку та усвідомлення важливості майбутнього кроку».

В Острозькій академії відбувся українсько-польський круглий стіл «Сучасна сім’я: проблеми та перспективи вирішення» В Острозькій академії відбувся українсько-польський круглий стіл «Сучасна сім’я: проблеми та перспективи вирішення»