Концерт всесвітньовідомого піаніста Олега Полянського в Острозькій академії

02 березня 2012

Піаніст-віртуоз зі світовим ім’ям Олег Полянський (м. Кельн, Німеччина) відвідав з концертом Острозьку академію.

Вечір фортепіанної музики у виконанні доцента Вищої Музичної Школи м. Кельна став справжнім подарунком для цінителів музичного мистецтва та якісного відпочинку. Визнані світом та перевірені часом твори Людвіга ван Бетховена, Йоганнеса Брамса, Сезара Франка та Ігоря Стравінського лунали в актовій залі університету з особливою піднесеністю. Глядачі із захопленням спостерігали за особливою майстерністю Олега Полянського під час виконання технічно складних композицій, оживлених артистичним талантом піаніста.

Лауреат Міжнародного конкурсу ім. Чайковського (Москва), Токійського конкурсу (Японія), Монреальського конкурсу (Канада), Міжнародного Марсельського дуетного конкурсу (Франція), Міжнародного фортепіанного конкурсу м. Цинциннаті (США), Міжнародного фортепіанного конкурсу «Citta di Cantu» (Італія) та ін. Олег Полянський після виступу на біс висловив бажання у майбутньому знову виступити перед такою вдячною публікою і скористатися нагодою ще ближче познайомитися з першим вищим навчальним закладом Східної Європи.