Студент політології переміг у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

01 березня 2012

Студент магістеріуму політології Національного університету «Острозька академія» Іван Собчук переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Політичні науки», який нещодавно відбувся на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

З-поміж значної кількості учасників з усієї України, за результатами оцінок журі, Іван Собчук отримав диплом переможця першого ступеня за наукове дослідження: «Клієнтелізм в українській політиці в період президентства Віктора Януковича».

Окрему подяку за ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі Іван висловлює своєму науковому керівникові — кандидату політичних наук, доцентові кафедри політології Юрію Мацієвському та викладачеві кафедри політології Михайлові Мозолю.