Студенти Острозької академії показали високий рівень володіння англійською мовою

24 лютого 2012

Кафедра міжнародної мовної комунікації 22 лютого оголосила імена переможців олімпіади з англійської мови серед студентів немовних спеціальностей Національного університету «Острозька академія». Олімпіаду проводили у 2 етапи. Завдання першого туру мали на меті тестувати мовну компетенцію студентів-учасників щодо граматики та лексики, розуміння текстів англійською мовою, а також сприйняття на слух мовлення носіїв іноземної мови. Другий етап передбачав перевірку розмовних навиків студентів.

Як розповіли викладачі кафедри міжнародної мовної комунікації, визначити лідерів мовної олімпіади було нелегко, адже більшість студентів показали високий рівень володіння англійською мовою. За результатами двох етапів олімпіади визначили вісімку найкращих знавців англійської мови, які розділили між собою шість призових місць. Першу сходинку посіли студентки факультету міжнародних відносин Анастасія Лопанова та Юлія Хомич. Друге місце на олімпіаді зайняла студентка гуманітарного факультету Олександра Задорожна. Ольга Нечипорук, представниця факультету політико-інформаційного менеджменту, посіла третю сходинку. На четвертому місці — студентка економічного факультету Неля Калахан. П’яту позицію очолив студент Інституту права ім. Іоникія Малиновського Костянтин Примак. Шосте місце між собою розділили студентка Інституту права ім. Іоникія Малиновського Христина Небесь і студент Володимир Третьяков. Призерам олімпіади організатори вручать відповідні сертифікати.

Переможець олімпіади в Острозькій академії Анастасія Лопанова візьме участь у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови серед студентів немовних спеціальностей, що упродовж 22-26 квітня проводитиметься у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди.