Викладач Лілія Король видала посібник з грифом МОНМСУ

24 лютого 2012

У Національному університеті «Острозька академія» побачив світ навчально-методичний посібник «Психологія формування національного характеру (психолінгвістичний аспект)» з грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. За словами автора видання — старшого викладача кафедри міжнародної мовної комунікації Лілії Король — мета навчально-методичного посібника полягає у розкритті специфіки процесу формування національного характеру в студентів із урахуванням психолінгвістичних особливостей. Запропонований посібник є у певному сенсі універсальним, оскільки може застосовуватися з метою формування національного характеру в студентів в умовах оволодіння іноземною мовою, удосконалення психолінгвістичних програм викладання іноземних мов, а також розробки практичних рекомендацій для викладачів іноземної мови ВНЗ.

У навчально-методичному посібнику розглядаються теоретико-методологічні засади дослідження проблеми формування національного характеру в умовах оволодіння іноземною мовою. Запропоновано концептуальну модель та авторську програму формування національного характеру студентської молоді з урахуванням психолінгвістичних особливостей у контексті реалізації міжкультурного порівняльного підходу.

Представлений матеріал може використовуватися у межах різних навчальних дисциплін та спецкурсів, зокрема «Педагогічна та вікова психологія», «Психолінгвістика», «Етнопсихологія», «Етнопсихолінгвістика», «Іноземна мова» тощо. Рекомендується викладачам вищих навчальних закладів, студентам та аспірантам.