Прощальний концерт обмінної програми «Канада. Світ. Молодь»

24 лютого 2012

У культурно-мистецькому центрі Національного університету Острозька академія 23 лютого відбувся прощальний концерт учасників обмінної програми «Канада. Світ. Молодь». Традиційно 9 українських та 9 канадських юнаків і дівчат після шестимісячної волонтерської роботи в галузі екології поділилися та вразили своїми здобутками і в культурному плані. Адже увесь цей період вони також наполегливо вивчали культуру та традиції держави своїх нових друзів.

Глядачі могли почути українську народну пісню «Ти ж мене підманула» у виконанні наших англомовних гостей, поринути у запальні ритми польки. Після цього учасники щиро подякували супервайзерам, що були поруч та допомагали у будь-яких ситуаціях, порадували маленькими сюрпризами гостьові сім’ї, які приймали їх у своїх оселях.

Прощальний концерт обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» Прощальний концерт обмінної програми «Канада. Світ. Молодь»