В Острозькій академії відбулася олімпіада зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»

23 лютого 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 23 лютого відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

У першому турі взяли участь 24 студенти бакалаврату та магістеріуму, які за результатами іспитово-модульної сесій мали високий рівень успішності у навчанні. Олімпіада включала в себе комплексне тестування з профільних дисциплін та презентації творчих проектів, виконаних в програмах Word, FrontPage, Excel, Access.

За результатами першого туру переможцями стали студентка магістеріуму Ольга Нечипорук та студентка IV курсу Людмила Мізюк. Вони візьмуть участь у другому турі Олімпіади, що відбудеться 27-29 березня у Донецькому національному університеті.

Ганна Охріменко — викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності розповіла: «Метою проведення першого туру Всеукраїнської олімпіади з документознавства та інформаційної діяльності став відбір найкращих студентів, які володіють не лише ґрунтовними теоретичними знаннями з основних профільних дисциплін спеціальності, але мають вже значні наукові здобутки та їх практичну реалізацію. Переможцями першого етапу олімпіади стали активні учасники та співорганізатори науково-практичних конференцій, і є велика впевненість у тому, що вони належно представлять нашу спеціальність на завершальному турі олімпіади у Донецьку».