Телеміст Острозької академії з Дніпропетровським ліцеєм інформаційних технологій

23 лютого 2012

У рамках співпраці факультету міжнародних відносин Острозької академії та Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій 21 лютого в прес-центрі університету відбувся телеміст, в якому взяли участь вчителі історії Дніпропетровської області, керівники та методисти методичного центру міського управління освіти. Острозьку академію представляли студенти спеціальностей «історія» та «міжнародні відносини», а також співробітники Музею історії НаУОА. Під час телемосту відбулися презентації навчальних установ, обмін ідеями та коментарями.