Проект «Чай з ректором»: неформальне спілкування з успішними студентами Альма-матер

23 лютого 2012

З ініціативи студентки п'ятого курсу факультету романо-германських мов Надії Козицької та за підтримки Братства спудеїв 22 лютого відбулося чергове неформальне спілкування ректора Національного університету «Острозька академія» Ігоря Пасічника з успішними студентами Альма-матер.

На зустріч із ректором від кожного факультету делегували представника, який, на думку деканату та активної ради факультету, є достойним кандидатом для участі у проекті «Чай з ректором». Цього разу від факультетів чаювали такі студенти: Анастасія Лопанова (факультет міжнародних відносин), Вадим Тимейчук (економічний факультет), Віталій Щепанський (гуманітарний факультет), Ліна Тимощук (факультет романо-германських мов), Наталія Шершньова (факультет політико-інформаційного менеджменту) та Юрій Вацик (Інститут права ім. І. Малиновського).

Упродовж двогодинної бесіди шестеро спудеїв розмовляли з Героєм України, професором Ігорем Пасічником про концепцію успіху, передумови, засади та кроки його досягнення, правильні моральні цінності та життєві орієнтири успішної людини. Окрім того, кожен студент скористався нагодою поставити ректору питання, а також подати ініціативи на реалізацію певних проектів.