В Острозькій академії презентували новий роман Юрія Щербака

22 лютого 2012

У рамках святкування Міжнародного дня рідної мови студенти Острозької академії мали можливість поспілкуватися з двома визначними українськими письменниками, публіцистами, громадськими та культурними діячами Михайлом Слабошпицьким та Юрієм Щербаком.

Михайло Слабошпицький вже вкотре завітав до університету, а Юрій Щербак став гостем академії вперше. Він презентував свою нову книгу «Час смертохристів. Міражі 2077 року», що побачила світ минулого року і стала гостросюжетним політичним трилером, дія якого розгортається напередодні Четвертої глобальної війни. Варто зазначити, що автор книги — екс-посол України в США, Канаді, Мексиці та Ізраїлі — дає своє власне бачення нинішньої та майбутньої геополітичної ситуації у світі і становища України у ньому. «Читаючи книгу, увагу варто звернути не лише на ті геополітичні ідеї, які там висвітлені. — зазначив Юрій Щербак. — Я б хотів, аби цей роман прочитали адекватно. Велику роль тут відіграють іронічні, саркастичні і символічні елементи. Я хотів не просто попередити українців про певні проблеми, я хотів донести до нашого народу усвідомлення цих проблем».

Свою літературно-критичну оцінку «Часу смертохристів» дав директор видавництва «Ярославів Вал», де вийшла книга, Михайло Слабошпицький. За його словами, цей роман повинен прочитати кожен, хто претендує на те, аби аналізувати роль і місце України у сучасному і майбутньому світі.

Ректор університету Ігор Пасічник від імені студентства та професорсько-викладацького складу подякував гостям за змістовну розмову і подарував примірники енциклопедії «Острозька академія».

В Острозькій академії презентували новий роман Юрія Щербака В Острозькій академії презентували новий роман Юрія Щербака