Благодійний мюзикл «Снігова королева»

17 лютого 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 16 лютого відбувся мюзикл за мотивами казки «Снігова королева».

У мистецькій постановці, підготовленій студенткою гуманітарного факультету Мариною Карповець, взяли участь танцювальні колективи університету «Реверс», «Шейк», «Спалах» та майстри східного танцю.

Мюзикл проводився з благодійною метою - лікування тяжкохворої дитини.

Після закінчення мюзиклу також відбулося нагородження переможців конкурсу найкращої поезії до Дня Святого Валентина, проведеного у рамках тижня добра на гуманітарному факультеті.

Благодійний мюзикл «Снігова королева» Благодійний мюзикл «Снігова королева»