Творчий вечір братів Капранових та Юрія Журавля в Острозькій академії

14 лютого 2012

У День всіх закоханих гостями Острозької академії вже вкотре стали видавці і письменники брати Капранови, а також соліст рівненського гурту «OT VINTA» Юрій Журавель.

Творчий вечір поєднував у собі декламацію поезій сучасних авторів, яка видавалась у «Зеленому псі», спільні музичні номери, презентацію нової книги братів Капранових «Щоденник моєї секретарки».

Приводом до написання роману стали звичайні щоденникові записи із робочого зошита секретарки. У тексті знайшли відображення бурхливі дев’яності та двохтисячні роки. Головний герой «Щоденника...» це «третє я» братів. «Герой нашої книжки ходить тими самими стежками, що й ми, бачить тих самих людей та є свідком тих самих подій. Тільки на відміну від нас, він має право розповісти про них відкрито, — зазначили автори, — Він сам є частиною цього світу, проте завдяки обставинам він відновлює в собі можливість нормального, не закаламученого погляду на світ. І саме з його допомогою читач отримує унікальну можливість побачити правду, а не ретушовану її версію».

Брати Капранови зачитали присутнім окремі фрагменти роману.

Творчий вечір братів Капранових та Юрія Журавля в Острозькій академії Творчий вечір братів Капранових та Юрія Журавля в Острозькій академії