Екологічно чиста мода

09 лютого 2012

Учасники канадсько-української обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» 8 лютого провели екологічне fashion-show, до участі в якому приєдналися всі факультети Національного університету «Острозька академія». Метою проведення заходу стало пропагування екологічної культури та освіти, залучення студентів до активної участі у створенні новітньої екосистеми на території університету.

«Модний» вечір розпочався із вистави за казкою Шарля Перо " Попелюшка", але зіграли її канадські студенти на сучасний лад. Глядачів розважала і Острозька КВН-команда, після якої і розпочався конкурс між факультетами на кращий екологічно чистий костюм, виготовлений із матеріалів, які зазвичай люди викидають.

Усіх учасників конкурсу було нагороджено дипломами, а переможці із факультету політико-інформаційного менеджменту отримали солодкий приз.

Екологічно чиста мода Екологічно чиста мода Екологічно чиста мода