Василь Гурин вибачився перед колективом Острозької академії за прикрий інцидент

03 лютого 2012

Ректор Національного університету водного господарства і природокористування Василь Гурин надіслав офіційний лист колективу Національного університету «Острозька академія» з вибаченням щодо інформації, озвученої ним в ефірі програми ТСН на телеканалі «1+1», а також повідомив що направив лист телеканалу з проханням спростувати згадану інформацію, визнавши її прикрою обмовкою.

Відділ зв’язків з громадськістю
Національного університету «Острозька академія»