Вечір творчості Оксани Лятуринської

02 лютого 2012

Кафедра журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія» організувала вечір творчості української поетеси, учасниці Празької школи Оксани Лятуринської, яка навчалася в закритому училищі графині Блудової, що знаходилося в приміщенні сучасної Острозької академії.

Вечір розпочався із вступного слова завідувача кафедрою журналістики та літературознавства, доцента Володимира Шанюка. Він розповів про долю Оксани Лятуринської та її навчання в училищі, а доцент Анатолій Криловець ознайомив студентів із творчим шляхом письменниці та презентував нещодавно видану збірку її поезій.

Наприкінці вечора студентки спеціальності «Журналістика» та «Літературна творчість» продекламували низку поезій Оксани Лятуринської, адже навчаючись свого часу у стінах Острозької закритої школи, Оксана Лятуринська подарувала світу найкращі зі своїх творів.

Вечір творчості Оксани Лятуринської Вечір творчості Оксани Лятуринської