Всеукраїнська конференція «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації» на факультеті романо-германських мов

02 лютого 2012

На факультеті романо-германських мов другого лютого відбулася V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації».

У цьогорічній конференції, окрім студентів факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія», взяли участь представники Харківського державного університету харчування та торгівлі, Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, Національного університету «Львівська політехніка», Вінницького державного педагогічного університету ім. М. М. Коцюбинського, Сумського державного університету, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Львівської комерційної академії.

Програма конференції складалася з пленарного засідання та роботи п’яти секцій, що поділялися на підсекції у зв’язку із великою кількістю учасників. Зокрема, учасники першої робочої секції розглядали питання на тему: «Комунікативні стратегії та тактики поведінки», друга секція працювала з проблемами «Вербалізації когнітивних структур у мовній картині світу», третя — проходила під назвою «Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу», на четвертій — обговорювали тему «Новітні технології викладання іноземних мов», а на п’ятій секції учасники конференції представляли дослідження «Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури».

За результатами студентської науково-практичної конференції видали V випуск збірника «Наукові записки. Серія філологічна».